Odwiedziny w Oławie to doskonały pomysł na spędzenie czasu (nie tylko w weekend)

Dumni z naszego miasta

Witamy w Oławie! Jest nam niezmiernie miło, że postanowiłeś zatrzymać się w naszym pięknym mieście. Oława to jedno z najstarszych miast województwa dolnośląskiego. Położona jest w malowniczym miejscu, pomiędzy dwoma rzekami, pośród borów i mokradeł, co wzbogaca ją o piękne widoki i czyni chętniej odwiedzaną przez turystów.

Ponadto powiat oławski uznany został za jedno z najlepiej rozwijających się miast na Dolnym Śląsku. Społeczeństwo Oławy zgodnie stwierdza, że w Oławie żyje się po prostu dobrze.

Sprawdź najlepszy hotel w okolicy

Zresztą, sam się o tym przekonasz, bo nieważne, czy spędzisz u nas dzień, weekend, czy na przykład dwa tygodnie – zakochasz się w krajobrazie, który nasze miasto codziennie serwuje swoim mieszkańcom i gościom.

Jeśli myślisz o wizycie w Oławie, koniecznie zapraszamy do naszego zacisznego hotelu “Jakub Sobieski”, który oferuje pobyt na wysokim poziomie. Trzy gwiazdki gwarantują, że zarówno pobyt w hotelu jak i każdy posiłek w restauracji sprawią, że zechcesz zaglądać do nas częściej. A miejsca mamy sporo.

Idealny hotel na weekend z rodziną i konferencje służbowe

Do dyspozycji mamy bowiem aż 45 pokoi, których komfort jest na naprawdę wysokim poziomie. Poza pokojami oferujemy także dwa wysokiej klasy apartamenty. Nocleg u nas to pewność, że zarówno w towarzystwie bliskich jak i służbowych znajomych – odnajdziesz spokój i komfort odpowiedni do właściwego odpoczynku, ładując energię, która przyda Ci się na przykład na zwiedzanie naszego pięknego miasta w ciągu kolejnych dni.

Nasz hotel to doskonałe miejsce na regenerację sił i relaks z najbliższymi. To również idealny cel na podróże służbowe, konferencje, a nawet wesela. Dysponujemy dwiema salami konferencyjnymi wyposażonymi w klimatyzację i nowoczesne sprzęty, które podkreślą profesjonalizm organizowanego przez Twoją firmę zjazdu, spotkania, czy szkolenia.

Niezapomniana impreza młodej pary

Ponadto posiadamy przestronną salę weselną, w której imprezy zawsze są udane, a parkiet taneczny jest pełen wirujących i szczęśliwych par. To niezapomniana i jedyna taka noc w życiu młodej pary – warto zadbać o to, aby była naprawdę wyjątkowa. Wesele w naszym hotelu dopracowane będzie w każdym aspekcie – jesteśmy zaangażowani w to, aby wszyscy bawili się wyśmienicie.

Przestronna sala wyposażona jest w parkiet taneczny, a w trakcie imprezy nad wszystkim czuwa profesjonalna obsługa serwując znakomite potrawy. Sala weselna dostosowana jest również do każdej innej imprezy okolicznościowej, dlatego zapraszamy na rezerwację z okazji chrzcin, komunii, rocznic etc. Organizujemy imprezy różnej wielkości, począwszy od skromnych uroczystości aż po wydarzenia skupiające do 150 osób.

Hotel z tradycjami

Hotel “Jakub Sobieski” to połączenie tradycji z nowoczesną funkcjonalnością. W 2009 roku obiekt przebudowano przy ścisłej współpracy z konserwatorem zabytków, który dopilnował, aby nasz hotel pozostał wyjątkowym zabytkiem. Jednocześnie wyposażony jest w najnowocześniejsze sprzęty, które pomogą profesjonalnie poprowadzić każde szkolenie, kongres, czy imprezę.

Codziennie dbamy o to, aby nasz hotel stawał się miejscem, do którego zawsze będziesz chętnie wracał, czy to organizując służbową konferencję, własne wesele, weekend z rodziną, czy też zjeść pyszny obiad w naszej restauracji. Jesteśmy i zawsze będziemy gotowi na Twoją wizytę. Zapraszamy!

Comments are closed.