Imprezy okolicznościowe – niebiańskie jedzenie i wyjątkowa oprawa na wszelkie uroczystości

Wielkie wydarzenie wymaga wyjątkowej oprawy

Twoją rodzinę czeka wielkie wydarzenie? Ślub, chrzciny, komunia, a może impreza z okazji urodzin: zarówno tych osiemnastych jak i pięćdziesiątych lub setnych 😉

Każda okazja jest dobra, aby świętować, zwłaszcza jeśli możesz robić to w tak komfortowych okolicznościach, jakie oferuje hotel Jakub Sobieski. Dysponujemy klimatyzowaną salą wyposażoną w parkiet taneczny i najnowocześniejsze sprzęty, dzięki którym każda impreza zorganizowana w naszym hotelu jest udana, a goście bawią się świetnie. Oferujemy również wspaniałe potrawy, których receptury dopieszczamy od wielu lat szukając jak najlepszych kompozycji smakowych. Zależy nam, aby jak najlepiej spełnić Wasze oczekiwania.

Wesele – jedyna impreza, która zostanie w pamięci na lata

Serdecznie zapraszamy do organizacji bankietów oraz wszelkich wydarzeń towarzyskich i okolicznościowych w naszej eleganckiej sali weselnej. Wesela u nas uchodzą za najlepsze imprezy w mieście. A przeżycia są tak wyjątkowe, że na długo pozostają w pamięci – nie tylko Pary Młodej, ale wszystkich gości.

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych momentów w życiu. Czujemy się zaszczyceni za każdym razem, gdy jesteśmy świadkiem szczęścia i rozpoczęcia nowej drogi życia Państwa Młodych. W ramach rezerwacji sali w naszym hotelu przysługują Wam między innymi: specjalny apartament dla nowożeńców, fontanna alkoholowa i czekoladowa, dekoracje, ogródek, grill, konfetti i dekoracje kwiatowe.

Hotel Jakub Sobieski jest idealnym miejscem zarówno na mniejsze jak i większe imprezy

Hotel Jakub Sobieski jest idealnym miejscem nie tylko na zabawy weselne. Sprawdza się także na kameralne, kilkunastoosobowe przyjęcia, na przykład: chrzciny, komunie, urodziny. Oprócz przestronnej, komfortowej i klimatyzowanej sali, zapewniamy również profesjonalną obsługę, która sprawi, że wszystko podczas przyjęcia przygotowane będzie na tip-top.

Jesteśmy elastyczni i rozumiemy doskonale, że każda Para Młoda, solenizant, czy uczestnik imprezy jest inny – dlatego każde wydarzenie ma swój własny scenariusz, dostosowany do oczekiwań klienta. Wspólnie z klientem planujemy każdy najmniejszy detal imprezy i w trakcie pilnujemy, aby wszystko się udało.

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez – chętnie się nim z Tobą podzielimy

Nasze doświadczenie w organizacji dużych i mniejszych imprez pozwala nam również doradzać klientom w wyborze zespołu, czy fotografa. Współpracowaliśmy już z wieloma z nich, a także byliśmy świadkami rezultatów współpracy z nimi. Znamy świetnych fachowców, dlatego z czystym sercem polecamy ich usługi. Jeśli oczywiście nasi Klienci wyrażają chęć na otrzymanie takiej rady.

Nasza sala to również idealne miejsce na organizację zabawy sylwestrowej, karnawałowej lub ostatkowej. Sprawdź ofertę Hotelu Jakub Sobieski, skontaktuj się z nami i dopracujmy wszystko tak, żeby był to wyjątkowy wieczór, a wszyscy uczestnicy byli zadowoleni. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły, scenariusze i oczekiwania. Chcemy, abyś wracał do nas przy organizacjach kolejnych imprez. Do zobaczenia!

Comments are closed.