Arcydzieło sztuki kulinarnej na każdym talerzu, czyli wyjątkowy smak restauracji Hotelu Jakub Sobieski

Przekraczając próg naszej restauracji stajesz się naszym wyjątkowym gościem

Doceniasz wyjątkowe jedzenie? Potrawy, które wywołują niebywałą przyjemność podniebienia? Zajrzyj do nas! Hotel Jakub Sobieski w Oławie oferuje wyśmienite jedzenie, najlepsze napoje alkoholowe i bezalkoholowe, a także profesjonalny serwis, który sprawi, że w naszej restauracji poczujesz się jak wyjątkowy gość.

Śniadanie to energia na cały dzień – zjedz coś naprawdę dobrego

Codziennie rano powitamy Cię przepysznym i obfitym śniadaniem – wiemy, że to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Skosztować porannych specjałów (takich jak: szeroka gama serów, wędlin, świeżych warzyw i owoców oraz dań ciepłych i wypieków), a także napić się świeżo mielonej kawy, możesz od poniedziałku do piątku, w godzinach: 6:30 – 11:00, a w sobotę, niedzielę i święta w godzinach: 7:00 – 10:00.

Wszystkie dania, pieczywo, kawa i soki przygotowywane są na bieżąco, tuż przed Twoim przyjściem do nas (i przed otwarciem restauracji). Oprócz świeżych i pysznych dań oferujemy także miłą i przyjazną atmosferę i profesjonalny serwis. Wszystko po to, abyś dobrze zaczął swój dzień.

Zaskoczymy Cię specjałami sezonu lub innym, wyjątkowym daniem

Naszą kartę dań przygotowujemy sezonowo, by wykorzystać wszelkie specjały, które dostępne są w danej porze roku. Lubimy zaskakiwać, dlatego wzbogacamy czasem menu o niecodzienne dania, które zaskoczą podniebienia naszych gości. Chętnie spełniamy nawet najbardziej wyrafinowane gusta smakoszy.

Warto zajrzeć do naszej restauracji o każdej porze i zasmakować się w wyjątkowych  daniach zarówno kuchni tradycyjnej, jak i nowoczesnej. Jesteśmy pewni, że znajdziesz w naszym jadłospisie coś, co zaskoczy Cię i pozostanie w pamięci na długo jako rozkosz dla podniebienia.

Resturacja nie tylko dla gości hotelowych – zapraszamy o każdej porze

Nasza restauracja otwarta jest nie tylko dla naszych gości. W każdej chwili możesz przyjść do nas na śniadanie, napić się kawy, która dostarczy Ci energii na cały dzień, posilić się sutym obiadem, czy spożyć romantyczną kolację przy winie.

Każdy posiłek w naszym hotelu jest wyjątkowy i smaczny. Począwszy od śniadania aż po późną kolację. Zaglądaj do nas także w przerwie w pracy i delektuj się zestawami lunchowymi. Zapraszamy Cię o każdej porze.

Bufet na konferencjach, szkoleniach i imprezach

Restauracja Hotelu Jakub Sobieski w Oławie to nie tylko miejsce, w którym zjesz standardowe posiłki. Nasze dania skosztować możesz również na konferencjach, szkoleniach, imprezach i weselach organizowanych w naszym obiekcie. Chcemy być blisko Ciebie, dlatego proponujemy Ci wiele różnych opcji. Sprawdź ofertę naszego hotelu: https://www.hoteljakubsobieski.pl/restauracja

 

 

Comments are closed.